Nauja paslauga - knygomatas

Pristatome naują Bibliotekos paslaugą – aptarnavimą per knygomatą. Tai galimybė skaitytojams, turintiems abonemento teisę, iš anksto užsakytas knygas atsiimti bekontakčiu būdu 24 val. per parą. Knygomatas įrengtas prie paradinio įėjimo į Biblioteką.

Knygomato naudojimo instrukcija

1. Užsisakykite norimus leidinius internetu arba kortelių kataloge.

2. Užsisakę leidinius, pateikite prašymą elektroniniu laišku abonementas@mab.lt. Elektroniniame laiške prašome nurodyti tokius dalykus:

  • elektroninio laiško temą – „Leidinių išdavimas per knygomatą“;
  • savo skaitytojo pažymėjimo numerį;
  • mobilaus telefono numerį.

3. Pateikdamas prašymą elektroniniu laišku leidinių išdavimui per knygomatą, skaitytojas patvirtina, kad savo užsakymą pateikia jau užsisakęs leidinius internetu arba korteliniame kataloge ir kad susipažino su naudojimosi Biblioteka taisyklėmis, kad pateikia tikslius ir teisingus asmens duomenis ir yra informuotas apie jų tvarkymo tikslus bei sąlygas.

4. Sulaukite SMS žinutės su knygomato prisijungimo kodu.

5. Gavę SMS žinutę, ateikite prie knygomato, spauskite žvaigždutę ir įveskite gautą kodą. Tada paimkite leidinius.

6. Užsakytus leidinius iš knygomato pasiimti reikia per SMS žinutėje nurodytą laiką.

7. Norėdami iš knygomato pasiimti rezervuotus leidinius, turite pateikti prašymą ne vėliau kaip likus dviem darbo dienoms iki rezervacijos galiojimo pabaigos.

8. Pasiimti leidinius knygomate galite 24 valandas per parą.

9. Negalintys užsisakyti leidinių internetu arba norintys atlikti paiešką korteliniame kataloge skambinkite telefonu Bibliotekos darbo valandomis: (85) 262 79 35 arba rašykite el. paštu abonementas@mab.lt;

10. Knygomatas nėra skirtas leidinių grąžinimui. Paimtus leidinius reikia grąžinti į Biblioteką.

11. Kilus klausimams ar norint pasikonsultuoti, prašome kreiptis telefonu: (85) 262 36 78 arba el. paštu: abonementas@mab.lt.

Saugokime save ir esančius šalia mūsų!