Prenumeruojami elektroniniai žurnalai

LMAVB prenumeruojamus el. žurnalus galima skaityti prisijungus prie LMAVB kompiuterių tinklo arba per LMAVB VPN (virtualų nuotolinį tinklą).

Žvaigždute (*) pažymėtus žurnalus galima skaityti su slaptažodžiu, neprisijungus prie bibliotekos tinklo. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. (85) 262 79 35, el. paštas: donatas.ustinaviciusmab.lt.

Žurnalo pavadinimasAprašymas 

American Journal of Physics (AJP)
0002-9505
1943-2909 (elektroninis) 

Amerikos fizikos dėstytojų asociacijos (angl. The American Association of Physics Teachers)  ir Amerikos fizikos instituto (angl. The American Institute of Physics) rengiamas mėnesinis recenzuojamas mokslo žurnalas, skirtas kolegijų ir universitetų studentams, dėstytojams bei tyrėjams. Žurnalo tematika apima pedagoginius ir kultūrinius fizikos mokslo aspektus, kurie gali būti įdomūs, naudingi bei suprantami ir kitų mokslų atstovams.

Iki 2021 m. gruodžio 31 d.

 

The Annals of Probability
0091-1798

Tarptautinio Matematinės statistikos instituto (angl. The Institute of Mathematical Statistics) leidžiamas recenzuojamas mokslo žurnalas, kuriame publikuojami straipsniai šiuolaikinės tikimybių teorijos, jos ryšių su kitomis matematikos sritimis bei pritaikymo fizikos ir biologijos moksluose temomis.

Iki 2021 m. gruodžio
31 d.

Nature 

Nuo 1869 metų leidžiamas tarpdisciplininis labiausiai pasaulyje cituojamas mokslinis žurnalas. 

Iki 2021 m. gruodžio
31 d.

Restaurator

Vienintelis tarptautinis recenzuojamas mokslinis žurnalas apie bibliotekose ir archyvuose saugomų medžiagų konservavimą ir restauravimą. Leidinio straipsniuose nagrinėjami visi svarbiausi teoriniai, praktiniai ir organizaciniai šio dalyko aspektai. Straipsniai anglų kalba pateikiami su santraukomis anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Leidinio redakcinę komisiją sudaro ekspertai iš pasaulyje pripažintų įstaigų ir organizacijų. 

Iki 2021 m. gruodžio
31 d.

Teisėkūros žinios *

Teisės aktų elektroninis leidinys (anksčiau leistas kaip „Valstybės žinios“), kuriame skelbiami svarbiausi Lietuvos valstybės teisės aktai.

Iki 2021 m. gruodžio 
31 d.

Verslo žinios *

„Verslo žinios“ – vienintelis verslo naujienų dienraštis Lietuvoje. Čia rasite pripažintų ekspertų, verslininkų ir politikų įžvalgas, prognozes, operatyvią informaciją iš patikimų ir patikrintų šaltinių apie sprendimus, kurie daro poveikį regionams, verslo sektoriams, rinkoms. 

Prisijungę vartotojai gali naudotis didžiausiu Lietuvoje verslo informacijos archyvu, skaityti dienraščio straipsnius ir vykdyti paiešką adresu http://vz.lt/premium).

Iki 2021 m. gruodžio
31 d.