„Bibliopolio“ logotipo konkursas

Vakar minėjome Tado Vrublevskio gimimo dieną, o šiandien savo skaitytojams pranešame džiaugsmingą žinią. Šių metų gegužę skelbtas logotipo konkursas būsimam Knygos ir mokslo minties muziejui „Bibliopolis“ pagaliau turi nugalėtoją. Galime prisiminti, kad Tado Vrublevskio 50–mečio proga meno atstovai kūrė aktyvaus Vilniaus krašto kultūros ir visuomenės veikėjo ekslibrisą. Šiandien džiaugiamės žengę dar vieną istorinį žingsnį, pristatydami ženklą muziejaus, kuris įsikurs LMA Vrublevskių bibliotekoje.

Konkursui savo darbus pateikė keturiolika autorių, 2020 m. rugsėjo 3 d. vertinimo komisija nutarė surengti antrą konkurso etapą – atrinkusi daugiausia balsų pelniusius darbus, su pastabomis grąžino jų autoriams patobulinti.

Antrojo etapo kūrinius komisija įvertino paskutiniąją spalio mėnesio savaitę. Ilgų diskusijų ir balsavimo rezultatai yra šie: aukščiausias įvertinimas atiteko UAB „Not Perfect Vilnius“ dizaineriui Lukui Misevičiui, jo sukurtas ženklas taps būsimojo muziejaus logotipu (viršuje). Konkurso prizininkėmis po antrojo turo taip pat tapo dvi grafikos dizaino studentės iš VDA Klaipėdos fakulteto – Paulina Šiaudvytytė ir Jolita Tolytė. Sveikiname nugalėtoją, prizininkes ir esame be galo dėkingi visiems dalyvavusiems!

Taip pat informuojame, kad visų konkurse dalyvavusių autorių darbų paroda bus surengta Vrublevskių bibliotekos fojė iškart, atšaukus karantino ribojimus. Planuojamas parodos atidarymo renginys, padėkos raštų įteikimas.