Laikina prieiga prie žinomiausios pasaulio periodikos duomenų bazės PressReader

     

Bazės pavadinimas

Prieigos galimybės

Tipas

Aprašymas

Prieigos terminas

PressReader

LMAVB arba bet kurioje darbo vietoje prisijungus prie bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN)

Prie bibliotekos VPN prisijungę ir tuo metu asmeninę paskyrą užregistravę skaitytojai gali naudoti pilną prieigą turinčią PressReader mobiliąją programą visuose įrenginiuose*

Visas tekstas

PressReader platformoje pasiekiama daugiau nei 7 tūkst. pavadinimų laikraščių ir populiariųjų žurnalų 60 kalbų iš daugiau kaip 120 šalių. Čia prieinama žinomiausia pasaulio periodika: The Washington Post, The Guardian, The Wall Street Journal, Le Figaro, Forbes, National Geographic, GQ, Vogue, Kommersant, Harper‘s BAZAAR, Top Gear ir kita.

Galimybė skaityti leidinius neribojama. Juos galima atsisiųsti ir skaityti neprisijungus prie interneto bet kur ir bet kada. Dominančius straipsnius galima išversti į 18 kalbų. 

Video pristatymas (anglų k.)
Naudojimo gidas (anglų k.) 

Prisijungę prie LMAVB virtualaus nuotolinio tinklo (VPN) užregistruokite asmeninę paskyrą ir atsisiuntę mobiliąją PressReader programą naudokite ją visuose įrenginiuose.

Iki 2020 m. liepos 5 d.

 Žvaigždute (*) pažymėtomis duomenų bazėmis galima naudotis ir neprisijungus prie bibliotekos tinklo. Dėl slaptažodžių prašome kreiptis į Donatą Ustinavičių, tel. (85) 262 79 35, 8 672 02794, el. paštas: donatas.ustinavicius@mab.lt.