Leidėjai atveria nemokamą prieigą prie mokslinių informacijos išteklių (papildyta 03.27)

Didžiosios akademinės pasaulio leidyklos, reaguodamos į dėl COVID-19 pandemijos susidariusią situaciją, atveria vis daugiau ne tik su COVID-19 virusu susijusių, bet ir kitų mokslo sričių informacijos šaltinių. 

University of Michigan Press suteikia nemokamą prieigą prie elektroninių knygų kolekcijos. Joje daugiau negu 300 humanitarinių ir socialinių mokslų knygų, pelniusių prestižinius akademinius apdovanojimus. Visų knygų sąrašas.

Project MUSE platformoje atveriama vis daugiau įvairių sričių akademinių leidyklų išteklių. Šiuo metu savo turimus išteklius jau atvėrė tokie leidėjai kaip Johns Hopkins University Press (visos knygos ir žurnalai), Ohio State University Press (visos knygos ir žurnalai), University of Nebraska Press (visos knygos ir žurnalai), Univer University Press (atrinktos knygos) ir daug kitų. Sekite nuolat pildomą leidėjų sąrašą.

Annual Reviews suteikia prieiga prie visų jų leidžiamų žurnalų straipsnių.

Papildyta (03.27):

Cambridge University Press prenumeratoriams (taip pat ir LMAVB) atveria įvairių sričių aukštajam mokslui skirtų Cambridge Core elektroninių knygų ir vadovėlių kolekciją (leidinių sąrašas, video pristatymas). Taip pat suteikiama prieiga prie Cambridge Histories (leidinių sąrašas), Cambridge Companions (leidinių sąrašas) ir Cambridge Elements kolekcijų. Visą Cambridge University Press atvertą turinį galite skaityti prisijungę prie bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN).

Primename, kad biblioteka, atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos metu susidariusią situaciją, karantino metu teikia vartotojų registracijos nuotoliniu būdu paslaugą.