Nemokama prieiga prie mokslinės informacijos apie COVID-19 (papildyta 03.23)

Didžiosios akademinės leidyklos atveria nemokamą prieigą prie mokslinės informacijos, susijusios su COVID-19: 

Cambridge Core suteikia nemokamą prieigą prie jų turimų elektroninių knygų skyrių ir žurnalų straipsnių, susijusių su COVID-19. Nemokamai pasiekiami ir naujausi straipsniai iš mokslinių žurnalų Epidemiology & Infection, Prehospital and Disaster Medicine, Infection Control & Hospital Epidemiology ir Animal Health Research Reviews. Visą kolekciją galite peržiūrėti čia.

Elsevier leidėjai suteikia prieigą prie visos su COVID-19 susijusios mokslinės informacijos išteklių medicinos mokslininkams ir medicinos darbuotojams, studentams bei dėstytojams.

Oxford University Press leidykla siekia padėti tyrėjams, medicinos specialistams, politikos formuotojams ir kitiems, dirbantiems tam, kad suvaldytų šią krizę, todėl atveria visą jų turimą mokslinę informaciją apie COVID-19. 

Papildyta (03.23):

SAGE Publishing siekia padėti asmenims, bendruomenėms ir jų lyderiams priimti geriausius sprendimus dėl pandemijos protrūkio bei jo padarinių, todėl atveria prieigą prie medicinos, technologijų ir socialinių mokslų išteklių, susijusių su COVID-19. Išeklių sąrašas.

The New England Journal of Medicine suteikia nemokamą prieigą prie visų turimų su COVID-19 susijusių išteklių.

Wiley Online Library suteikia prieigą prie visų žurnalų straipsnių ir knygų skyrių, susijusių su COVID-19. Naujai paskelbti straipsniai nemokamai atveriami per 24 valandas nuo jų paskelbimo.

Emerald Publishing atveria visą turinį, susijusį su COVID-19 ir epidemijų valdymu.

Viena didžiausių Kinijos mokslinių duomenų bazių CQVIP (Chongqing VIP Information Co., Ltd) atveria visą turinį prie daugiau negu 14000 žurnalų COVID-19 pandemijos metu.

Primename, kad Lietuvos mokslų akademijos biblioteka prenumeruoja įvairių sričių užsienio duomenų bazes ir elektroninius žurnalus, kuriais naudotis galima bet kurioje darbo vietoje prisijungus prie bibliotekos virtualaus nuotolinio tinklo (VPN).

Biblioteka, atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos metu susidariusią situaciją, karantino metu teikia vartotojų registracijos nuotoliniu būdu paslaugą.