Vaikų piešinių paroda „Erdvė, aplinka, žemėlapiai vaikų akimis“

2019 m. lapkričio 27 – sausio 15 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje eksponuojama paroda „Erdvė, aplinka, žemėlapiai vaikų akimis“.

Vaikų žemėlapių parodai atrinkti darbai, kuriuose galite išvysti, kaip Lietuvos vaikai mato ir vaizduoja Žemę iš kosmoso, kokios aplinkos problemos vaikams rūpi, kuo vaikai žavisi ir kaip visa tai pateikia žemėlapiuose. Darbai parodai atrinkti iš tarptautiniam B. Pečenik (Petchenik) Vaikų žemėlapių konkursui pateiktų darbų. Konkurso nacionalinio etapo ir parodos organizatorius – Lietuvos kartografų draugija.

Apie 2019 m. tarptautinį B. Pečenik Vaikų žemėlapių konkursą „Mums patinka žemėlapiai!“ Barbaros Pečenik pasaulinis vaikų žemėlapių konkursas pradėtas organizuoti nuo 1993 m. Konkursas organizuojamas kas dveji metai. Barbara Pečenik – buvusi Tarptautinės kartografų asociacijos viceprezidentė, ilgą laiką dirbusi su žemėlapiais, skirtais vaikams. Lietuvos kartografų draugija yra Tarptautinės kartografų asociacijos narė ir organizuoja konkurso nacionalinį etapą. 

Kartografų draugijos informacija