Renginys „Pavasario šaukliai“

2019 m. kovo 18 d. 16 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje Lietuvos ornitologų draugijos projektų koordinatorius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas Gediminas Petkus skaitė paskaitą „Pavasario šaukliai“.

Paskaitos metu ornitologas papasakojo apie grįžtančius paukščius ir jų nepaprastą kelionę. Sužinojome, kurie paukščiai jau parskrido į Lietuvą, o kurie dar tik ruošiasi pakelti sparnus. Taip pat pakalbėjome apie geriausias vietas paukščiams stebėti Vilniaus mieste.

Paskaitos metu diskutavome, žiūrėjome vaizdo reportažus, nuotraukas iš paukščių gyvenimo. Po paskaitos keliavome pasivaikščioti po Vilniaus pilių parką kartu su Vilniaus valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos Tvarkymo skyriaus vedėju Stanislovu Patkausku. Susipažinome ne tik su paukščiais, inkilais ir lesykla, bet ir su kultūrinėmis, gamtinėmis saugotinomis vertybėmis. Renginį organizuoja Lietuvos ornitologų draugija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija ir LMA Vrublevskių biblioteka.

Informaciją rengė LMA Vrublevskių bibliotekos Komunikacijos skyrius
Vikos Petrikaitės nuotraukos>>>