Anos Radivilovič tapybos darbų paroda „Gyvenimo spalvos“

2019 m. vasario 11 – kovo 6 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje eksponuojama Anos Radivilovič tapybos darbų paroda „Gyvenimo spalvos“.

Kaip sako autorė: „Gyvenimas yra toks nuostabiai nenuspėjamas ir tuo pačiu vykstantis pagal tam tikrus, visai neatsitiktinius dėsnius, kad net neabejoju – tapyba atsirado mano gyvenime tuomet, kai aš buvau jai pasiruošusi. Kiek užtrukau laike, bet štai prieš kelerius metus į mano gyvenimą įsiveržė akvarelė – su nuostabia mokytoja Egle Lipeikaite, kurios akvarelės mokyklą pradėjau lankyti, – kitais žmonėmis, gyvenančiais akvarele, su naujomis spalvomis ir atrastomis galimybėmis pasidalinti tuo, kas slypi giliai sielos gelmėse. Šiandien džiaugiuosi, kad mano darbai jau dalyvauja grupinėse, taip pat ir tarptautinėse, parodose, o dar labiau džiaugiuosi galėdama pristatyti Jums antrą asmeninę parodą ir jos metu pasidalinti su jumis savo gyvenimo akimirkų, spalvų matymu bei emocijomis, kurias patiriu pažindama, tyrinėdama ir stebėdama aplinkinį pasaulį. Ir labai tikiuosi, kad mano darbų peržiūra suteiks jums tokį pat malonumą, kokį suteikia man jų kūryba.

Jei kuris nors mano darbų patiktų tiek, kad norėtumėte jį matyti savo gyvenimo aplinkoje, dėl įsigijimo prašau kreiptis el. paštu ana.radivilovic@gmail.com. O norinčius sekti mano kūrybos procesą ir naujus darbus, kviečiu prisijungti prie instagram paskyros @anaradivilovi_ arba Facebook paskyros @anaradivilovič.“